Serwisy do tworzenia prezentacji

Serwisy do tworzenia prezentacji

W tym artykule zebraliśmy najpopularniejsze programy do tworzenia prezentacji i porównaliśmy ich kluczowe cechy. Mamy nadzieję, że ta informacja pomoże Ci szybko wybrać najlepszy program dla swoich prezentacji.

Czytaj dalej

Promocja webinarów na Twitterze

Promocja webinarów na Twitterze

Twitter to sieć społecznościowa do dzielenia się krótkimi wiadomościami. Aktualne informacje i szybkość są tutaj wysoko cenione. Dlatego Twitter jak najbardziej pasuje do rozpowszechnienia informacji o webinarze.

Czytaj dalej

Jak przygotować się do webinaru

plan-przygotowywania

Już zebrałeś uczestników na webinar, wybrałeś sprzęt, prezentacja też gotowa. Ale co trzeba załatwić, by wydarzenie odbyło się gładko i efektywnie? Napisaliśmy checklist, który ma zwrócić Twoją uwagę na różne momenty w przygotowywaniu do webinaru, aby nic nie pominąć.

Czytaj dalej

Webinary, których ogląda się do końca

 udane webinar

Postanowiłeś zorganizować webinar: wybierasz temat, układasz prezentację, zapraszasz gości. Jasne, że chcesz, by na ten webinar przyszło jak najwięcej uczestników, którzy zostaną się na nim od początku do końca. Ale co robić, jeśli pod koniec wydarzenia uczestnicy zaczynają wychodzić z pokoju webinarowego?

Czytaj dalej

Promocja wydarzeń na Instagramie

promować wydarzenia na Instagramie

Instagram to sieć społecznościowa, gdzie najważniejsza jest treść wizualna: zdjęcia, obrazki i krótkie filmy. Codziennie z aplikacji korzysta 300 milionów użytkowników. A to świetna możliwość do promowania brandów, usług, towarów i wydarzeń.

Czytaj dalej

Jak przeprowadzić płatny webinar?

płatny webinar

Płatne lub prywatne webinary to idealne rozwiązanie dla e-learningu i konsultacji. Są one nie do zastąpienia, jeśli jesteś wykładowcą, konsultantem lub trenerem i oferujesz swoje usługi przez Internet. Z tego artykułu dowiesz się o tym, jak zorganizować płatny webinar.

Czytaj dalej

Jak promować wydarzenie na Facebooku

Jak promować wydarzenie Facebooku

Istnieje ponad 45 sposobów na promocję konferencji lub innych spotkań online. Ale nie radzimy korzystać od razu ze wszystkich tych sposobów, szczególnie gdy promujesz wydarzenie samodzielnie lub za pomocą dwóch-trzech osób. Najefektywniej będzie wybrać 5-7 narzędzi i skupić się na nich, poświęciwszy na to czas i dostateczną ilość pieniędzy.

Czytaj dalej

Organizować webinar i nie zwariować? Deleguj zadania!

Deleguj zadania

To świetnie, jeśli masz ekipę, która zajmie się organizacją Twojego webinaru. A Twoja rola polega na tym, by stanąć przed kamerą w odpowiednim czasie, uśmiechniętym po dobrym odpoczynku, i porwać widownię. Ale to jest idealny świat.

Czytaj dalej

Jak pokonać strach przed wystąpieniem

strach przed wystąpieniem

Chyba każdy zna to czucie, które ma człowiek w ostatnie minute przed wyjściem do widowni. Ni stąd, ni zowąd serce zaczyna nam bić coraz szybciej, utrudnia się oddech, pocą się dłonie, a w głowie słyszymy tylko negatywne myśli. I jak wynik zapominamy o tym, co chcieliśmy powiedzieć w swoim wystąpieniu.

Czytaj dalej

Odpowiedzi na pytania o możliwościach platformy MyOwnConference

faq

Dzisiaj postanowiliśmy nadać szczególne odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o prowadzeniu kwestionariuszy, ustawieniach poczekalni, uczestniczeniu w webinarach i nie tylko.

Czytaj dalej

« Starsze posty

MyOwnConference — platforma wysokiej jakości do przeprowadzania webinarów, spotkań online, szkoleń, konferencji i prezentacji.