Co słychać? Aktualizacje czerwca w MyOwnConference

MyOwnConference czerwca

W czerwcu ekipa platformy do webinarów MyOwnConference zaktualizowała aplikację dla iPad i dodała możliwość prowadzenia webinaru z iPhone, całkiem zmieniono funkcję Rysowania, pojawiła się możliwość nagrywania webinarów w jakości 2K i 4K. Wszystko po to, by Twoje webinary były profesjonalne, a prowadzenie spotkań było wygodne. Teraz po kolei o wszystkich zmianach…

1) Prowadzenie webinaru z iPhone (zapraszamy uczestników do rozmowy)

MyOwnConference staje się bardziej mobilna! Teraz wszyscy użytkownicy iPhone mogą zostać prezenterami za pomocą urządzenia mobilnego i wystąpić na webinarze, jeśli dostali zaproszenie od prowadzącego. W tym celu mają pobrać aplikację My Webinar z App Store.

Kiedy prowadzący zaprosi do dialogu uczestnika webinaru, ten zaproszony gość zobaczy taki komunikat:

Następnie wystarczy zezwolić na wykorzystanie kamery i mikrofonu i zacząć rozmowę na żywo.

2) Aktualizacje w aplikacji mobilnej dla iPad

Zaktualizowaliśmy aplikację mobilną do prowadzenia webinarów z iPad. Teraz wszystko działa szybciej i lepiej. Naprawiliśmy błędy i teraz program jest bardziej wydajny.

Dodaliśmy do aplikacji możliwość rysowania. Teraz gdy chcesz coś podkreślić, wskazać na slajdzie, prowadząc webinar z iPad, możesz skorzystać ze specjalnego akcesoria do tabletu Apple Pencil, lub po prostu rysować palcami, zostawiać notatki, pisać tekst na slajdach i filmach, oraz wykorzystywać białą tablicę.

3) Całkiem nowe Rysowanie dla wersji komputerowej

Zmieniliśmy narzędzie “Rysowanie”. Teraz możesz rysować, zostawiać notatki w części do pokazywania plików, korzystając z każdego trybu webinaru: na slajdach prezentacji, na załadowanym pliku wideo lub filmie z YouTube. Z tego narzędzia możesz korzystać po prostu jak z tablicy do rysowania (whiteboard) i rysować na czystym arkuszu.

rysowanie

Oprócz tego za pomocą tej nowej funkcji możesz rysować linie, koła, prostokąty, pisać tekst i włączać wskaźnik, który będzie widoczny dla uczestników. Zmieniaj grubość i kolor oraz rozmiar liter.

Program zapisuje wszystkie ruchy, dzięki temu możesz cofnąć lub ponowić ostatnie zmiany.

Nie zamierzamy na tym poprzestać. Na lato 2018 mamy mnóstwo planów: zupełnie zmienić API, zaktualizować narzędzie wysyłki zaproszeń i wiadomości do uczestników i nie tylko to. Zapisz się na nasz newsletter, aby zawsze być na bieżąco.

Spodobał ci się ten post? Podziel się!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane zgodnie z Polityką prywatności wyłącznie w celu zamieszczenia komentarza na blogu.