Aplikacja mobilna MyOwnConference

myownconference

Uczestniczyć w webinarze ze smartfona lub tabletu można bezpośrednio z przeglądarki, już koniec z pobieraniem i instalowaniem aplikacji. Teraz można słuchać webinar, oglądać prezentację, komunikować na czacie w najbardziej wygodny i szybki sposób z każdego miejsca i bez zbędnych ruchów.

Do uczestniczenia w webinarze potrzebny jest komputer, smartfon lub tablet połączony z internetem. Prędkością łącza ma bezpośredni wpływ na to, jak dobrze będziesz słyszeć i widzieć prowadzącego na webinarze. Dlatego polecamy korzystanie z webinarów z prędkością łącza od 1 MB/sek.

Jak wejść na webinar?

Przed rozpoczęciem webinaru skorzystaj z linku, który dostałeś od organizatora webinaru: skopiuj i wklej go w pasku adresu przeglądarki. Lub jeszcze szybciej — kliknij link, by automatycznie otworzyć go w przeglądarce mobilnej. Wypełnij wymagane pola: imię i nazwisko, hasło. Organizator może też poprosić o e-mail lub Skype.

wejść na webinar

Możesz też wejść na webinar za pomocą sieci społecznościowych: Facebook, Twitter, Google+ lub innego z listy.

Jak to działa?

Po wejściu do pokoju webinarowego gość staje się pełnoprawnym uczestnikom wydarzenia, widzi wszystko, co pokazuje prowadzący i korzysta z dostępnych narzędzi. Pokaz filmików, transmisja wideo, mikrofon, prezentacje, pokaz ekranu, wykresy i inne tryby i funkcje są dostępne dla uczestników w wersji mobilnej.
Warto zauważyć, że, wersja mobilna reaguje na zmianę orientacji ekranu (pionowo / poziomo), uczestnik sam decyduje, jak będzie wyglądać webinar.

webinar

Jak włączyć dźwięk?

Kiedy uczestnik wchodzi do pokoju webinarowego, domyślnie transmisja wideo i dźwięk są wyłączone. Aby włączyć wideo i dźwięk, wystarczy kliknąć przycisk pauzy lub głośnika na ekranie.

Jak włączyć dźwięk

Dodatkowe menu

Jeśli nacisnąć na ikonę z 3 liniami, otworzy się dodatkowe menu.

Dodatkowe menu

W oknie, które się pojawi, można wybrać jedną z opcji: pełny ekran, zadać pytanie, zmienić język oraz wyjść z pokoju webinarowego.

pokoju webinarowego

Z wersją mobilną na MyOwnConference zawsze trafisz na webinar, nawet gdy nie masz dostępu do komputera. Jeśli masz jakiekolwiek uwagi i komentarze na temat nowej wersji mobilnej, prosimy napisać do nas: support@myownconference.pl.

Spodobał ci się ten post? Podziel się!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
1