Aplikacja mobilna

Zrobiliśmy nową aplikację mobilną dla smartfonów i tabletów. Teraz możesz słuchać webinar, oglądać prezentację, pisać na czacie w drodze do pracy lub w podróży służbowej. Aplikacja jest dostępna dla urządzeń z Androidem i iOS.

Pobrać nową wersję aplikacji MyOwnConference możesz, po kliknięciu tych linków:

Aplikacja mobilna MyOwnConference pozwala na uczestniczenie w webinarach oraz wideokonferencjach z każdego miejsca. Aby skorzystać z aplikacji, musisz podłączyć się do Internetu. Najlepiej, by prędkość była nie mniej niż 1 MB na sekundę.

Jak wejść na webinar?

Aby wejść na webinar, musisz wprowadzić link do pokoju, który dostałeś od organizatorów webinaru. Można wprowadzać cały link (na przykład, https://go.myownconference.pl/pl/myconference/) lub tylko ostatnią go część — myconference.

Dalej wprowadź imię i nazwisko. Organizator może poprosić też o Twój e-mail:

wejść na webinar

Wejść na webinar można też za pomocą sieci społecznościowych Facebook, Twitter lub innej, która będzie zaznaczona.

Jak korzystać się z aplikacji?

W dolnej części ekranu są 3 zakładki: czat, prezentacja, wyjście. Czat pozwala na komunikację z prowadzącym i kolegami. Za pomocą zakładki „Presentation” zobaczysz wszystko, co się dzieje na webinarze — pokaz ekranu, slajdy, wideo. Odejść ze spotkania online możesz za pomocą zakładki „Logout” .

Czat

Na czacie możesz zobaczyć wiadomości od prelegenta i uczestników webinaru. Aby napisać wiadomość, naciśnij na obrazek klawiatury, który znajduje się w dolnej części ekranu.

Na czerwono są wiadomości od prezentera wideokonferencji, na zielono to są Twoje, jak właśnie i w podstawowej wersji MyOwnConference.

Prezentacja

Tutaj możesz oglądać slajdy prezentacji, wideo, ekran komputera, których pokazuje prowadzący webinaru.

Aplikacja reaguje na zmianę orientacji ekranu (poziomo lub pionowo), co jest bardzo wygodne do oglądania webinaru z urządzeń mobilnych.

Z aplikacją mobilną MyOwnConference zawsze trafisz na webinar, nawet jeśli nie masz dostępu do komputera. Jeśli masz jakiekolwiek uwagi i komentarze na temat nowej aplikacji mobilnej, prosimy napisać do nas: contact@myownconference.com.