myownconference faq

W marcu nasi klienci aktywnie interesowali się, jak można zorganizować autowebinar, jak działa program partnerski i ustawienia serwisu MyOwnConference w stosunku do konkretnego webinaru. Nasz dział wsparcia online dawał odpowiedzi na każde pytanie nawet podczas weekendów, świąt i w nocy. A teraz i ty możesz zaznajomić się z niektórymi pytaniami i odpowiedziami.

Jak zacząć mówić w pokoju?

W tym celu naciśnij przycisk „Mów teraz” w lewym dolnym rogu ekranu. W oknie, w którym pojawi się „Parametr Adobe Flash Player”, naciśnij przycisk „Pozwól”. Jeśli korzystasz z przeglądarki Chrome, może ona poprosić o dodatkowe pozwolenia na użycie kamery i dźwięku. Po tym, jak potwierdzisz, możesz spokojnie mówić podczas transmisji.

Co robić, gdy słuchacz przestał mnie słyszeć?

W takim razie poradź uczestnikowi wejść do pokoju webinarowego jeszcze raz, to znaczy, ponownie uruchomić okno przeglądarki z webinarem. Ale przypomnij sobie, że musisz koniecznie napisać swoją prośbę na czacie.

Chciałbym korzystać z Państwa serwisu w swojej witrynie internetowej. Jak mogę tego dokonać?

Wejdź do panelu sterowania. W ustawieniach odznacz „Aktywować wersję wbudowaną”. Po tym naciśnij „dostaw kod” w linii „Możesz dostać kod do wersji wbudowanej na stronę internetową”. Skopiuj i wklej ten kod na swojej stronie internetowej.

Czy mogę schować listę uczestników w pokoju webinarowym?

Tak, w tym celu wejdź do ustawień w panelu sterowania i otwórz zakładkę „Właściwości”. Odznacz opcję w punkcie Zrobić listę uczestników widzialnym. Zapisz zmiany naciśnięciem „OK”.

schować listę uczestników

Uczestnicy nie mogą wejść na webinar bez hasła. Jak go usunąć?

W ustawieniach webinaru jest podrozdział „ogólne”. Oczyść pole naprzeciwko punktu „hasło do webinaru”. Naciśnij przycisk OK.

„Czasowe usunięcie uczestników”. Co to znaczy?

To znaczy, że możesz usunąć użytkownika z pokoju z możliwością powrotu. Po naciśnięciu tego przycisku, w nowo otwartym oknie masz zaznaczyć przyczynę blokowania.

Czy mogę załadować do pokoju webinarowego tekstowy dokument Microsoft Word?

Tak. Dodaj dokument do archiwum za pomocą archiwizera, zatem załaduj go do rozdziału „pliki ogólne”.

Jak zaznaczyć w systemie, jakiej kamery i mikrofonu chcę wykorzystać?

Wejdź do pokoju webinarowego. Pod przyciskiem „Mów teraz” I naciśnij literę F.

Снимок экрана 2015-04-21 в 09.57.17

W nowo otwartym oknie, w zakładce wybierz potrzebny mikrofon i kamerę. Naciśnij przycisk „Zamknij”.

Czy mogę wyłączyć czat grupowy?

Tak. Są dwa sposoby. Po pierwsze możesz w ustawieniach panelu sterowania

Twojego webinaru w podrozdziale „właściwości” odznaczyć punkt „pokazywać czat tekstowy”. Po drugie w pokoju webinarowym w linii czatu naciśnij obrazek z zameczkiem.

Chciałbym prowadzić serwis webinarowy MyOwnConference. Czy jest tu program partnerski?

Tak. Program partnerski MyOwnConference pozwala zaoszczędzić pieniądze, ponieważ otrzymujesz dodatkowe dni korzystania z serwisu za darmo.