Program partnerski MyOwnConference

Program partnerski

Czy wiesz, że mamy program partnerski? Możesz dostać bonus za każdego nowego użytkownika, który zarejestruje się w MyOwnConference przy użyciu Twojego linku. Za każdym razem, kiedy będzie on opłacać korzystanie z platformy, Twoje konto zostanie powiększone o 10% tej wpłaty.

Jak można wykorzystać bonusy?

10% wpłaty od poleconego klienta przeliczymy w dni, by przedłużyć termin ważności Twojego aktualnego pakietu. Na przykład, Ty korzystasz z pakietu za €30 (wtedy 1 dzień korzystania to €1), a polecony przez Ciebie użytkownik kupuje pakiet za €40. Twój bonus to 10% czyli €4, a więc dostaniesz 4 dodatkowe dni korzystania z platformy.

Ale to nie wszystko, taki bonus dostaniesz za każdy zakup dokonany przez poleconego klienta.

Jakie są warunki uczestniczenia w programie partnerskim?

Program partnerski MyOwnConference i warunki uczestniczenia są bardzo proste.

1. Musisz być klientem MyOwnConference.
2. Polecony użytkownik rejestruje się w platformie do webinarów MyOwnConference, korzystając z Twojego linka polecającego (reflinku).
3. Twój polecony użytkownik kupuje jakikolwiek z pakietów MyOwnConference do prowadzenia webinarów.

Reflink, czyli link polecający. Co to jest?

Reflink, czyli link polecający — to Twój indywidualny (mieści specjalny identyfikator) odnośnik do strony. Taki link służy do pozyskiwania nowych klientów. Użytkownik po skorzystaniu z tego linku stanie Twoim poleconym, a ty dostajesz wynagrodzenie za takiego klienta.

Gdzie znaleźć link polecający?

Aby znaleźć swój reflink, wejdź do Panelu Klienta i wybierz rozdział Program partnerski.

партнерка

Co robić z reflinkiem?

Zaznacz i skopiuj swój link partnerski w Panelu Klienta. Następnie wklej go do e-maila lub innej wiadomości. Dla Twojego poleconego rejestracja wygląda zwyczajnie, ale jeśli chcesz dostać bonus, ta osoba musi koniecznie zarejestrować się z Twojego linku polecającego. To znaczy skopiować i wkleić go do przeglądarki, wejść na stronę rejestracji i potwierdzić rejestrację. Uwaga! Link nie można zmieniać.

Jak mogę się dowiedzieć, ile już mam osób poleconych?

Gdy wejdziesz do rozdziału Program partnerski, zobaczysz listę użytkowników, którzy skorzystali się z Twojego reflinku, oraz ich status.

Banery tekstowe zamiast reflinku

Oprócz zwykłego reflinku możesz wykorzystać gotowe teksty z linkiem polecającym, by Twój odnośnik zachęcił więcej osób się zarejestrować. Wystarczy wkleić taki baner tekstowy na swojej stronie w sieciach społecznościowych, w poście lub komentarze oraz w liście. Możesz zmienić tekst, ale nie zmieniaj adres odnośnika.

Co robić z reflinkiem?

Reflink można wysłać konkretnej osobie w wiadomości prywatnej lub wkleić w swojej witrynie. Skutecznie działa baner lub zwykły reflink na stronie w Facebooku lub w blogu, gdy napiszesz kilka słów o webinarach. Sygnaturki na forach też mogą Ci pomóc.

Skorzystaj z możliwości programu partnerskiego

Mówiąc innym o platformie MyOwnConference, nie tylko pomagasz wybrać najlepszy program do webinarów, ale też dostajesz przyjemne wynagrodzenie.

Spodobał ci się ten post? Podziel się!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane zgodnie z Polityką prywatności wyłącznie w celu zamieszczenia komentarza na blogu.