Program partnerski MyOwnConference

Program partnerski

Ważne! Program partnerski działa tylko dla użytkowników starego panelu klienta.

Możesz dostać bonus za każdego nowego użytkownika, który zarejestruje się w MyOwnConference przy użyciu Twojego linku. Za każdym razem, kiedy będzie on opłacać korzystanie z platformy, Twoje konto zostanie powiększone o 10% tej wpłaty.

Jak można wykorzystać bonusy?

10% wpłaty od poleconego klienta przeliczymy w liczbę dni, tak aby przedłużyć termin ważności Twojego aktualnego pakietu. Przykład: korzystasz z pakietu za €30 (wtedy 1 dzień korzystania to €1), a polecony przez Ciebie użytkownik kupuje pakiet za €40. Twój bonus to 10% czyli €4, a więc dostaniesz 4 dodatkowe dni korzystania z platformy.

Jednak to nie wszystko! Taki bonus dostaniesz za każdy zakup dokonany przez poleconego klienta.

Jakie są warunki uczestniczenia w programie partnerskim?

Program partnerski MyOwnConference i warunki uczestniczenia są bardzo proste.

  1. Musisz być klientem MyOwnConference.
  2. Polecony użytkownik musi zarejestrować się w platformie do webinarów MyOwnConference, korzystając z Twojego linka polecającego (reflinku).
  3. Polecony przez Ciebie użytkownik kupuje jakikolwiek pakiet MyOwnConference do prowadzenia webinarów.

Reflink, czyli link polecający. Co to jest?

Reflink, czyli link polecający — to Twój indywidualny (zawiera specjalny identyfikator) odnośnik do strony. Taki link służy do pozyskiwania nowych klientów. Użytkownik po skorzystaniu z tego linku stanie się Twoim poleconym użytkownikiem, a ty dostajesz wynagrodzenie.

Gdzie znaleźć link polecający?

Aby znaleźć swój reflink, wejdź do Panelu Klienta i wybierz rozdział Program partnerski.партнерка

Co robić z reflinkiem?

Zaznacz i skopiuj swój link partnerski w Panelu Klienta. Następnie wklej go do e-maila lub innej wiadomości. Dla Twojego poleconego użytkownika rejestracja wygląda zwyczajnie, ale jeśli chcesz dostać bonus, ta osoba musi koniecznie zarejestrować się z Twojego linku polecającego. To znaczy, że nowy klient musi skopiować i wkleić link do przeglądarki, wejść na stronę rejestracji i potwierdzić rejestrację. Uwaga! Linku nie można zmieniać.

Jak mogę się dowiedzieć, ile już mam osób poleconych?

Gdy wejdziesz do rozdziału Program partnerski, zobaczysz listę oraz status użytkowników, którzy skorzystali z Twojego reflinku.

Banery tekstowe zamiast reflinku

Oprócz zwykłego reflinku możesz wykorzystać gotowe teksty z linkiem polecającym, by Twój odnośnik zachęcił więcej osób do rejestracji. Wystarczy wkleić taki baner tekstowy na swojej stronie, w sieciach społecznościowych, w poście lub komentarzu oraz w liście. Możesz zmienić tekst, ale nie zmieniaj adresu odnośnika.

Co robić z reflinkiem?

Reflink można wysłać konkretnej osobie w wiadomości prywatnej lub wkleić w swojej witrynie. Baner lub zwykły reflink na stronie na Facebooku lub na blogu działa skuteczniej, gdy napiszesz kilka słów o webinarach. Sygnaturki na forach też mogą okazać się pomocne.

Skorzystaj z możliwości programu partnerskiego

Mówiąc innym o platformie MyOwnConference, nie tylko pomagasz wybrać najlepszy program do webinarów, ale też dostajesz za to atrakcyjne podziękowanie.

Spodobał ci się ten post? Podziel się!

Rating
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
0