Webinar: cena ma znaczenie

cena

Wybierając platformę do webinarów, szukamy dobrego serwisu z rozbudowaną ofertą i przyjazną ceną. Owszem, w internecie znajdziemy setki platform, jednak skąd możemy wiedzieć, że akurat ta opcja będzie dla nas najlepsza? Otóż w tym artykule opowiemy o tym, jaka jest cena webinaru i na co warto zwracać uwagę, żeby cieszyć się niezawodną platformą do webinarów.

Jaką platformę wybrać: płatną lub bezpłatną?

Mając do wyboru taką rozmaitość darmowych programów, nasuwa się pytanie – czy jest sens w rozpatrywaniu płatnych opcji? Niby nie, ale bardzo często bezpłatne platformy do webinarów mają szereg ograniczeń, co więcej, nie dają rady z obciążeniem serwera i się zacinają. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że taki serwis może przestać działać  w niewłaściwym momencie, np. w trakcie webinaru.

Przeglądy najpopularniejszych platform do webinarów, podstawowe funkcji oraz ceny znajdziesz w tym artykule: Program do webinarów. Jak go wybrać?

Aby uniknąć podobnych sytuacji, lepiej korzystać z płatnych platform. Administracja takich serwisów dba o jakość i natychmiast usuwa występujące błędy. Nawet jeśli pojawi się poważniejszy problem i nie będzie się dało opanować sytuacji natychmiast, użytkownik otrzyma gwarantowany zwrot wydanych pieniędzy.

Polecamy inne wpisy o webinarach:

Jak przygotować pierwszy webinar. Krótki przewodnik

3 narzędzia, dzięki którym twój zespól zwiększy wydajność w pracy

Najlepszy krok w kierunku rozwoju swojej firmy: 10 zalet webinarów

Co się składa na cenę webinaru?

Cena webinaru składa się z kilku elementów: koszt programu do webinarów, sprzęt do webinaru, koszt promocji wydarzenia.

Koszt korzystania z platformy do webinarów zależy od wielu czynników:

 • pojemności sali
 • liczby prowadzących
 • liczby moderatorów
 • dostępnych funkcji
 • pojemności chmury
 • popularności platformy

cena webinaru

 

Najtańszą opcją w MyOwnConference to plan na 60 uczestników, masz tu pełny zestaw funkcji do zorganizowania i prowadzenia webinaru. Koszt takiej taryfy 25 euro, ale są i droższe opcje. Najdrożej kosztuje pakiet z zaawansowanymi możliwościami. Są one przeznaczone dla dużej liczby uczestników (ponad 2000) oraz pokoi webinarowych. Za taką taryfę zapłacisz 375 euro.

Rozpocznij swoją przygodę z webinarami. Załóż darmowe konto na platformie do webinarów MyOwnConference i przetestuj wszystko przez za darmo. Konto nigdy nie wygaśnie.

Oczywiście cena webinaru jest często zawyżona ze względu na popularność platformy. W naszym serwisie płacisz tylko za korzystanie z oprogramowania, a nie za markę. Sprawdź nasze ceny tutaj.

Spodobał ci się ten post? Podziel się!

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
2