Webinar: cena ma znaczenie

cena

Kiedy zastanawiasz się co do platformy webinarowej ważne, abyś wybrał dobry program o wysokiej jakości, a cena webinaru była optymalna. Przeczytaj o tym, jak nie pobłądzić w wielkiej ilości platform do prowadzenia spotkań online oraz o tym, jak zrobić trafny wybór.

Jaką platformę wybrać: płatną lub bezpłatną?

Widząc, ile jest tych bezpłatnych programów, naturalne, że pojawiają się myśli o tym, by zrezygnować z propozycji płatnych, a natomiast skorzystać z platform darmowych. Ale pamiętaj, przysłowie o darmowym serze jest aktualne i w branży oprogramowania. Bezpłatne platformy najczęściej mają bardzo ograniczone funkcjonalności. Często nie mogą dać rady z obciążeniem, zrywa się nagranie lub transmisja i właśnie dlatego mogą przestać działać prawidłowo w niewłaściwym momencie.

W celu zabezpieczenia od podobnych nieporozumień lepiej wykorzystać płatny system do webinarów. Na takich platformach rzetelnie monitoruje się jakości oraz usuwa się błędy. Nawet jeśli podczas wykorzystania takiej platformy wystąpi problem, to taka sytuacja będzie natychmiast naprawiona, a prowadzący otrzyma gwarantowany zwrot wydanych funduszy.

Jak powstaje cena webinaru?

Cena wykorzystania oprogramowania do prowadzenia konferencji online zależy od wielu czynników:

 • pojemności sali
 • liczby prowadzących
 • ilości moderatorów
 • dostępnych funkcjonalności
 • rozmiaru repozytorium w chmurze
 • popularności platformy.

Najtańsza opcja to pakiet na 25 uczestników jednocześnie z jednym prowadzącym i standardowym kompletem funkcji. Cena takiej taryfy będzie się wahać od 20 do 40 złotych, ale są i droższe warianty. Najwięcej masz wydać za pakiet, który ma zaawansowane możliwości. Takie pakiety przeznaczone są do uczestniczenia dużej liczby uczestników (ponad 1000) i nieograniczonej liczby moderatorów. Za taką taryfę można zapłacić 1300 złotych.

Oczywiście cena na webinary często jest wyższa, jeśli program jest bardzo promowany i popularny. Ale w naszej platformie będziesz płacić tylko za wykorzystanie oprogramowania, a nie za brand. Oznajmij się z naszymi taryfami tu.

Spodobał ci się ten post? Podziel się!

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
0