Często zadawane pytania


Brak wyników. :(

Plan próbny


Jak długi jest okres działania planu bezpłatnego?

Próbny plan bezpłatny jest dostępny przez 30 dni. W tym czasie możesz poznać wszystkie funkcje i możliwości naszej platformy i wybrać ten plan, który najbardziej Ci odpowiada.

Co widzą uczestnicy w pokoju webinarowym?
Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda pokój dla uczestnika, otwórz link zapraszający w innej przeglądarсе lub zrób nagranie testowe.
Co się dzieje po zakończeniu okresu próbnego?

Po upływie okresu 30-dniowego możesz przejść na nowy plan płatnych usług i dalej korzystać z własnego pokoju webinarowego. Jeśli zdecydujesz się zrezygnować z korzystania z naszej platformy, wszystkie Twoje dane zostaną usunięte w ciągu następnych 30 dni, a konto zostanie zablokowane.

Jakie ograniczenia ma plan bezpłatny?

Plan bezpłatny ma następujące ograniczenia:

 • Ważny przez 30 dni
 • Długość nagrywania jest ograniczona do maksymalnie 20 minut

Pozostałe funkcje są całkowicie dostępne.

Płatność


Jaki jest okres ważności planów w MyOwnConference?

W MyOwnConference mamy trzy typy taryf: jednorazowe, miesięczne i roczne. Pakiet jednorazowy jest ważny w ciągu 24 godzin, pakiet miesięczny - 30 dni, a pakiet roczny - 365 dni. Czas ważności pakietu liczony jest od momentu dokonania wpłaty.

W jaki sposób można dokonać opłaty?

Dokonać opłaty można za pomocą kart płatniczych Visa, MasterCard, Maestro lub za pomocą usługi WebMoney.

Jakie są ograniczenia co do ilości przeprowadzanych webinarów?

Nie ma żadnych ograniczeń co do ilości webinarów – możesz prowadzić nieograniczoną ilość webinarów przez cały okres ważności konta.

Czy mogę otrzymać rabat, gdy dokonam opłaty na okres dłuższy niż 1 miesiąc?

Kupując pakiet na okres dłuższy niż 2 miesiące lub wynajmując więcej niż jeden pokój webinarowy, otrzymasz 10% rabatu na kolejne miesiące. Kupując pakiet roczny, otrzymasz zniżkę w wysokości 20%.

Czy mogę zapłacić kryptowalutą?

Tak, przyjmujemy płatności w BTC (Bitcoin) i ETH (Ethereum) według kursu na dzień zapłaty. By dostać adres płatniczy, skontaktuj się z działem wsparcia.

Pytania ogólne


Jakie jest opóźnienie transmisji podczas webinaru?
Zapewniamy transmisję w czasie rzeczywistym (opóźnienie mniejsze niż 1 sekunda). Jeśli chcesz uniknąć opóźnień, prowadzący oraz uczestnicy mają zainstalować i włączyć obsługę Adobe Flash Player. Brak tej wtyczki u gości webinaru spowoduje opóźnienie transmisji obrazu i dźwięku podczas webinaru od 4 do 10 sekund.
Czy ta platforma jest bezpieczna?

Wykorzystujemy najbardziej zaawansowane technologie zabezpieczania danych użytkowników. Wszystkie Twoje dane i informacje, ładowane prezentacje, pliki, wideo oraz dźwięki są zabezpieczone certyfikatem SSL.

Czy jest dostępna integracja z serwisami społecznościowymi (social media)?

Tak, wszyscy goście i uczestnicy Twoich webinarów mają możliwość wejścia na webinar z własnego konta w jednej z 7 platform społecznościowych.

Jaka jest jakość transmisji wideo?

Na naszej platformie wykorzystujemy adaptacyjną jakość kompresji wideo i dźwięku, dlatego jakość transmisji podczas webinaru zależy głównie od prędkości Twojego połączenia internetowego. Dla najwyższej jakości transmisji musi ona wynosić przynajmniej 2MB (jeśli będziesz używać kamery podczas wystąpienia). Do transmisji bez kamery ta prędkość połączenia internetowego może być znacząco mniejsza.

Jakie formaty/rozszerzenia plików są akceptowane przez ten serwis?

W trakcie webinaru możesz prezentować i wykorzystać następujące typy plików:

 • Prezentacje: .ppt  .pptx  .pdf  .odp  .png  .jpg 
 • Wideo i audio: .mp4  .mp3
 • Pliki współdzielone: prawie wszystkie pliki z wyjątkiem tych, które należą do wymienionych wyżej kategorii.

Aplikacja mobilna


Czy mogę uczestniczyć w webinarze ze smartfona lub tabletu?

Do uczestniczenia w webinarze z urządzenia mobilnego otwórz odnośnik do webinaru w przeglądarce. Polecamy korzystać z przeglądarek Google Chrome i Firefox.dla urządzeń z systemem Android lub Safari dla iOS. W wersji mobilnej uczestnicy webinaru mają dostęp do wszystkich funkcji, jak i w wersji komputerowej.

Jak uczestniczyć w webinarze z urządzenia mobilnego?
 1. Otwórz przeglądarkę.
 2. Skopiuj odnośnik do webinaru, który dostałeś od organizatora webinaru.
 3. Wklej go do paska adresu przeglądarki.
 4. Wpisz imię.
Czy można prowadzić webinar z urządzenia mobilnego?
Tak! Aplikacja do prowadzenia webinarów jest dostępna w App Store i jest obsługiwana na wszystkich urządzeniach Apple iPad. Możesz pobrać ją pod linkiem: https://itunes.apple.com/pl/app/my-webinar/id1360223733?mt=8.
Dlatego, aby prowadzić webinar z tabletu, pobierz aplikację, następnie wejdź do panelu klienta i kliknij link prowadzącego. Jeśli dostałeś zaproszenie zostać prowadzącym, naciśnij link w liście z zaproszeniem. Możesz też skopiować link prowadzącego i wkleić go w odpowiednim polu aplikacji.

Pytania techniczne


Dlaczego w nagraniu nie widać wideo z kamery prezentera?

Podczas webinaru prezenter miał słabe połączenie internetowe. W takim przypadku wideo z kamery się nie nagrywa, dlatego by zapewnić wysoką jakość nagrania w ogólności.

Co robić, jeśli mikrofon i kamera nie działają w Google Chrome?

W Google Chrome musisz potwierdzić dostęp do swojej kamery i mikrofonu dwukrotnie: w oknie Adobe Flash Player Settings oraz w wyskakującym okienku przeglądarki w górnej części ekranu. Potwierdź zezwolenie poprzez naciśnięcie przycisku "Allow".

Co robić, gdy webinar nie działa?

Zwykle nasze oprogramowanie współpracuje z każdą przeglądarką i na każdej platformie. Nasz zespół testowy stara się sprawdzić, jak działa platforma na wszystkich dostępnych dzisiaj systemach operacyjnych oraz na wszystkich przeglądarkach. Ale, niestety, czasem zdarzają się wyjątki. Na przykład, webinar nie będzie działać, jeśli:

 • W Twoim komputerze nie jest zainstalowany Adobe Flash Player. Pobrać i zainstalować program możesz z tej strony.
 • Twoja przeglądarka nie podtrzymuje HTML5 lub obsługa podtrzymywania i wykonania skryptów JavaScript jest wyłączona;
 • Twoja przeglądarka lub inny zainstalowany dodatek, taki jak AdBlock, FlashBlock i podobne, blokuje Adobe Flash Player.

W takim razie, jeśli Ty lub ktoś ze uczestników macie podobny problem podczas korzystania z naszej platformy, prosimy skontaktować się z naszą pomocą techniczną. Postaramy się pomóc w najkrótszym terminie.

Co robić, gdy nie mogę załadować plik?

Sprawdź, do którego rozdziału ładujesz plik. Nie można dodać film do rozdziału Dokumenty, a prezentacje – do rozdziału Wideo i audio itd.

 • Jeśli nie możesz dodać plik prezentacji, sprawdź, czy odpowiada jej format właściwemu;
 • Do rozdziału Wideo i audio można dodać pliki tylko w formacie MP4 i MP3

Jeśli nie możesz załadować plików, które chcesz wysłać uczestnikom, najpierw archiwizuj je.

Co robić, gdy w załadowanej prezentacji nie wyświetlają się slajdy?

Taki problem może wystąpić, jeśli w Twoim komputerze jest ustawiony niedokładny lub nieprawidłowy czas. W ustawieniach komputera musisz kliknąć kartę "Czas z Internetu", lub ustaw dokładny czas i datę ręcznie. Konieczność ustawienia dokładnej daty i czasu związana jest z bezpieczeństwem naszej platformy i brakiem możliwości przeglądania załadowanych przez Ciebie materiałów poza Twoim webinarem.

Dlaczego prezentacja może zniknąć po jej załadowaniu?

Dlatego że ten plik był chroniony hasłem. Nasz system nie potrafi otwierać chronionych hasłem plików. Dlatego przed załadowaniem prezentacji przekonaj się, że nie zawiera ona hasła.

Dlaczego nie mogę wejść do webinaru?

Jeśli jesteś słuchaczem webinaru, to taka sytuacja jest możliwa z powodu tego, że osoba prowadząca zablokowała dostęp do tego webinaru. W tym przypadku skontaktuj się z organizacją, która wysłała Ci link do webinaru i wyjaśnij przyczynę blokowania.

Klientom korporacyjnym

Możliwa jest sytuacja, że administrator Twojego systemu zakazał dostępu do stron i serwisów, które nie odpowiadają wymaganiom korporacyjnym.

W takim przypadku powiadom go, że

do przeprowadzenia lub odwiedzenia webinaru należy uzyskać dostęp do następujących zasobów:

 • Porty 1935 (TCP), 443 (HTTPS)
 • Protokół RTMP, WebSocket
Dlaczego niektórych uczestników "wyrzuca się" z pokoju lub nie widać im prezentera?

Nasze oprogramowanie transmituje obraz z Twojej kamery najwyższej jakości. Taka transmisja potrzebuje dobrego połączenia z Internetem, dlatego że ruch internetowy podczas webinaru jest dość wysoki. Jeśli prędkości łącza nie wystarcza:

 • Uczestnika ciągle "wyrzuca się" z pokoju. Prezenter widzi, jak taki uczestnik wielokrotnie wychodzi i wchodzi do pokoju.
 • Dla uczestnika obraz z kamery prezentera zrywa się lub nie ma go wcale. Przez to uczestnicy piszą na czacie "zrywa się", "miga", "nie widzę" itd.

Jeśli w Twoim pokoju jest wiele takich uczestników, wejdź do ustawień, nacisnąwszy przycisk "Twoje ustawienia" po prawej stronie imienia prezentera (Twojej nazwy użytkownika). Obniż jakość obrazu z Twojej kamery, nacisnąwszy odpowiedni przycisk. Kontynuuj webinar. Powtórz ten krok, aż dla większości uczestników ten problem nie będzie usunięty.

Jaka szybkość połączenia internetowego potrzebna na webinarze?
Wymagana szybkość połączenia zależy od tego, z jakiego trybu korzysta się na webinarze, i liczby prezenterów. Transmisja z mikrofonem i kamerą
Prezenter Uczestnik
1 prezenter 1 Mb/s 512 kb/s
2 prezenterzy 1 Mb/s 2 Mb/s
3 prezenterzy 1 Mb/s 3 Mb/s
4 prezenterzy 1 Mb/s 4 Mb/s
5 prezenterzy 1 Mb/s 5 Mb/s
6 prezenterzy 1 Mb/s 6 Mb/s
7 prezenterzy 1 Mb/s 7 Mb/s
8 prezenterzy 1 Mb/s 8 Mb/s
9 prezenterzy 1 Mb/s 9 Mb/s
Transmisja z mikrofonem, kamerą i udostępnianie pulpitu
Prezenter Uczestnik
1 prezenter 2 Mb/s 1 Mb/s
2 prezenterzy 2 Mb/s 2 Mb/s
3 prezenterzy 2 Mb/s 3 Mb/s
4 prezenterzy 2 Mb/s 4 Mb/s
5 prezenterzy 2 Mb/s 5 Mb/s
6 prezenterzy 2 Mb/s 6 Mb/s
7 prezenterzy 2 Mb/s 7 Mb/s
8 prezenterzy 2 Mb/s 8 Mb/s
9 prezenterzy 2 Mb/s 9 Mb/s
Transmisja z mikrofonem, kamerą i pokazywaniem wideo lub YouTube
Prezenter Uczestnik
1 prezenter 2 Mb/s 1 Mb/s
2 prezenterzy 1 Mb/s 2 Mb/s
3 prezenterzy 2 Mb/s 3 Mb/s
4 prezenterzy 2 Mb/s 4 Mb/s
5 prezenterzy 2 Mb/s 5 Mb/s
6 prezenterzy 2 Mb/s 6 Mb/s
7 prezenterzy 2 Mb/s 7 Mb/s
8 prezenterzy 2 Mb/s 8 Mb/s
9 prezenterzy 2 Mb/s 9 Mb/s
Uczestnicy narzekają na trzeszczenie mikrofonu. Jak na to zaradzić?

Najpierw należy zmniejszyć głośność głośników. W tym celu skorzystaj z suwaków do regulacji głośności mikrofonu nad przyciskiem Mów teraz. Jeśli problem nadal pozostaje, prosimy zwrócić się do działu wsparcia.

Panel użytkownika


Jak nagrać webinar?

Aby nagrać webinar, naciśnij przycisk "Nagraj", umieszczony w lewym górnym rogu ekranu, aby nagrywanie się zaczęło. Po tym zacznie działać licznik czasu nagrywania. Jeśli chcesz przerwać nagrywanie, naciśnij przycisk jeszcze raz. W oknie dialogowym potwierdź swoje żądanie.

Po zakończeniu nagrania jest ono automatycznie przesyłane do konwersji. Nagrany webinar będzie dostępny do pobierania w panelu użytkownika i w pokoju w formacie MP4 (wideo – H.264, dźwięk – AAC). Poza tym to nagranie można będzie przeglądać online oraz demonstrować podczas innych webinarów.

Co zawiera nagranie webinaru?

Sam decydujesz, jak będzie wyglądać nagranie Twojego webinaru. Możesz nagrywać przestrzeń do pokazywania slajdów, kamerę, czat, listę użytkowników i prezenterów. Minimalny czas nagrywania kamery stanowi 1 minutę.

Ważne! Jeśli nagranie nie odpowiada Twoim wymaganiom, NIE może to spowodować zwrotu pieniędzy za korzystanie z platformy. Dlatego radzimy najpierw skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego, by oznajmić się ze wszystkimi możliwościami i niuansami systemu.

Jak zaprosić uczestników na webinar?

Aby zaprosić uczestników na webinar, skopiuj link umożliwiający wejście do pokoju webinarowego:

 • Jeśli jesteś w pokoju webinarowym, przycisk "Zaproś na webinar" znajduje się w górnej części ekranu obok nazwy Twojego webinaru;
 • Jeżeli znajdujesz się w panelu użytkownika, to w zakładce "Webinary" jest przycisk "Skopiować link", który również generuje link do zaproszenia.

Po skopiowaniu linku można go wysłać do użytkowników.

Poza tym możesz zaznaczyć opcję "Pozwól na udostępnianie linku do webinaru" w ustawieniach webinaru, robiąc w taki sposób bezpłatną reklamę Twojego wydarzenia.

Czy można umieścić webinar na własnej stronie internetowej?

Tak. Możesz integrować na swoją stronę osadzoną wersję webinaru, która umożliwia użytkownikom przegląd webinaru prosto z Twojej strony. Umieszczona wersja podtrzymuje transmisję audio i wideo, przegląd prezentacji i pokaz pulpitu osoby prowadzącej.

Użytkownicy, którzy są obecni na webinarze poprzez osadzoną wersję, biorą udział w webinarze wyłącznie jako "Słuchacze", czyli nie mogą mówić, czytać i wysyłać wiadomości w czacie oraz brać udział w wywiadach.

Jak załadować prezentacje?
 • W panelu użytkownika wybierz rozdział "Dokumenty", następnie kliknij "Dodaj pliki". W oknie, które się pojawi, wybierz wymagany plik lub kilka plików;
 • W pokoju webinarowym kliknij "Materiały", dalej wybierz zakładkę "Dokumenty" i naciśnij przycisk "Załaduj". W oknie, które się pojawi, wybierz potrzebny plik.
Jaki jest maksymalny dopuszczalny rozmiar prezentacji?

Maksymalny dopuszczalny rozmiar pliku do ładowania nie powinien przekraczać 50 MB z ilością slajdów nie więcej 200 sztuk.

Czy mogę importować subskrybentów z innego systemu?

Tak. Możesz importować kontakty subskrybentów z każdego systemu mailingowego, którego użytkownicy muszą potwierdzać subskrypcję, na przykład GetResponse lub MailChimp.

W celu zaimportowania listy subskrybentów z innego systemu skontaktuj się z działem wsparcia MyOwnConference. Sprawdzimy, kto z Twoich subskrybentów nie wyraził zgody na otrzymanie konkretnego mailingu lub newslettera, by usunąć ich z listy odbiorców e-maili.


Jeśli nadal masz pytania, skontaktuj się z nami w wygodny dla Ciebie sposób.

Wykorzystujemy pliki cookie, aby ulepszyć witrynę internetową i ułatwić korzystanie z niej oraz poprawić obsługę użytkowników. Możesz kontrolować ustawienia cookies w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza na wykorzystywanie takich plików.Wykorzystujemy pliki cookie, aby ulepszyć witrynę internetową i ułatwić korzystanie z niej oraz poprawić obsługę użytkowników. Możesz kontrolować ustawienia cookies w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza na wykorzystywanie takich plików. Zobacz szczegóły.

Zgadzam się
Wsparcie techniczne
Korzystasz z AdBlocka lub innej wtyczki do blokowania reklam, dlatego nie widzisz okna Konsultanta Online na naszej stronie. Prosimy, wyłącz AdBlocka lub odblokuj domenę myownconference.pl.
Konsultant online
Czat na żywo