Ankiety i testy

Chcesz poznać opinie uczestników, przeprowadzić test lub głosowanie, a może chcesz "obudzić" grupę – przeprowadź ankietę.

Co to jest?

Ankiety to efektywne narzędzie komunikacji z uczestnikami. Dzięki testom i ankietom możesz dowiedzieć się wiele ciekawego o swoich klientach i ich preferencjach, otrzymać informacje zwrotne co do swojego produktu lub usług, czy sprawdzić, jak uczniowie zapamiętali lekcję.

Jakie są zalety korzystania z tej funkcji?

Ankietę można stworzyć w panelu użytkownika lub w pokoju webinarowym nawet podczas webinaru.

Masz możliwość dodania nawet 10 wariantów odpowiedzi.

Podczas badania możesz kontynuować prowadzenie webinaru.

Wyniki testu można obejrzeć lub pobrać.

W przeanalizowaniu wyników pomogą wygodne statystyki.

Jak to działa?

  1. Ankietę można stworzyć w panelu użytkownika lub w pokoju webinarowym poprzez jedno kliknięcie przycisku "Dodaj ankietę".
  2. Napisz pytanie i możliwe odpowiedzi. Zawsze możesz zmienić liczbę zaproponowanych wariantów.
  3. Umieść odpowiedzi w należnej kolejności i zapisz ankietę.
  4. Rozpocznij badanie. Po tym, jak uruchomisz ankietę, użytkownik zobaczy okno z zapytaniem. To okno zniknie tylko wtedy, kiedy uczestnik wybierze jeden z zaproponowanych wariantów.
  5. Zapoznaj się z wynikami.

Możesz stworzyć dowolną ilość ankiet, edytować lub usunąć je, zapoznać się ze statystykami badania w sposób wygodny dla Ciebie. Testy sprawią, że Twoje webinary będą bardziej interaktywne i wciągające.

Sprawdź, jak to działa?

Przywróć uwagę uczestników za pomocą ciekawych pytań – zaangażowany uczestnik na pewno zechce dowiedzieć się więcej.

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.

Zgadzam się