Nagranie webinaru

Nagrywaj swoje webinary w rozdzielczości Full HD, edytuj je i udostępniaj osobom, które nie mogły wziąć udziału w spotkaniu.

Co to jest?

Nagrywanie webinaru to funkcja, która umożliwia łatwe zapisywanie webinaru. Plik z nagraniem lub linkiem do niego można wysłać do uczestników, obejrzeć ponownie, używać jako instrukcji wideo, sprzedawać oraz publikować w sieciach społecznościowych.

Jak to działa?

  1. Wejdź do pokoju webinarowego.
  2. W lewym górnym rogu kliknij przycisk "Nagraj".
  3. Zatrzymaj nagrywanie. Po przetworzeniu wideo możesz go obejrzeć, dokonać edycji, pobrać lub skopiować link do nagrania w panelu klienta. Jakie są zalety używania?

Dlaczego nagrania webinarów w MyOwnConference?

Wybierz jakość nagrywania. W darmowym planie taryfowym dostępne są rozdzielczości SD i HD, a w płatnym planie możesz nagrywać w Full HD.

W planach taryfowych od 300 uczestników dostępne są webinary automatyczne.

Wybierz, jakie elementy pokoju webinarowego będą nagrywane. Nagrywaj tylko kamerę i mikrofon lub cały pokój webinarowy.

Nagranie webinaru nie zajmuje miejsca na dysku. Możesz nagrać nieograniczoną liczbę webinarów.

Wyślij uczestnikom link do nagrania za pomocą poczty elektronicznej. Ustaw, przez ile dni nagranie będzie dostępne do oglądania.

Edytuj nagranie za pomocą prostego edytora. Wytnij zbędne fragmenty, zostaw tylko najważniejsze.

Liczba nagrań jest nieograniczona. Ani Ty, ani Twoi klienci nie musicie się martwić, że ktoś nie mógł wziąć udziału w webinarze lub przegapił ważne informacje.

Oddzwonimy do Ciebie
Wsparcie techniczne
Korzystasz z AdBlocka lub innej wtyczki do blokowania reklam, dlatego nie widzisz okna Konsultanta Online na naszej stronie. Prosimy, wyłącz AdBlocka lub odblokuj domenę myownconference.pl.
Konsultant online
Czat na żywo