Webinary

MyOwnConference — najlepsza platforma do prowadzenia webinarów i szkoleń online.

Jestem uczestnikiem
Możesz nam wierzyć
1M+

webinarów 2020
10M+

uczestników rocznie
3.5M+

zaproszeń co miesiąc
99.98%

Najwyższy uptime
Opinie i nagrody
Dlaczego MyOwn­Conference?

Potężna baza

Korzystamy z 10 bezpiecznych i wiarygodnych centrów danych, które spełniają standardy TIER III i wyższe. Używamy ponad 200 serwerów oraz trzy serwisy w chmurze. Dzięki temu możemy zapewnić sprawne działanie naszej platformy 24/7.

Łatwe uczestniczenie w webinarze

Zarówno Ty, jak i uczestnicy Twoich webinarów nie musicie instalować żadnych dodatkowych programów. Wszystko działa w ulubionej przeglądarce. Możesz rozpocząć transmisję już w 10 sekund!

Mobilność

Twoi uczestnicy mogą oglądać webinary w przeglądarce swoich urządzeń mobilnych, a Ty masz szansę prowadzić idealne konferencje online z tabletu lub smartfona.

Wsparcie na każdym kroku

Nasi specjaliści IT pomogą zapoznać się z platformą i odpowiedzą na każde Twoje pytanie. Dział wsparcia pracuje siedem dni w tygodniu. Zawsze dostaniesz odpowiedź w wygodny dla Ciebie sposób: przez telefon, Skype lub za pośrednictwem czatu na naszej stronie.

Wypróbuj MyOwnConference już teraz!

Wsparcie techniczne
Korzystasz z AdBlocka lub innej wtyczki do blokowania reklam, dlatego nie widzisz okna Konsultanta Online na naszej stronie. Prosimy, wyłącz AdBlocka lub odblokuj domenę myownconference.pl.
Konsultant online
Czat na żywo