Osadzić webinar w witrynie internetowej z MyOwnConference

Jak umieścić webinar na mojej stronie

Zrób tak, aby uczestnictwo w webinarze stało się jeszcze bardziej wygodne dla Twoich odbiorców. Czy wiesz, że możesz osadzić webinar w swojej witrynie internetowej/ W tym celu zintegruj naszą platformę ze swoją stroną. Osadzenie webinaru na stronie ma mnóstwo zalet!

Nowy wpis na temat osadzenia webinaru na swojej stronie internetowej znajdziesz w tym wpisie.

Nie każda platforma do webinarów umożliwia osadzenie webinaru na swojej stronie. W MyOwnConference masz taką możliwość w każdym planie taryfowym bez żadnych dodatkowych opłat.

1. Zarejestruj się na stronie MyOwnConference i wejdź do panelu użytkownika.

2. W ustawieniach zaznacz punkt „Aktywuj osadzoną na stronie wersję”. Zapisz zmiany.

3.Na stronie Głównej lub w rozdziale „Moje webinary” naciśnij przycisk „otrzymać kod”.

4. Skopiuj i wklej kod w odpowiednim miejscu.

Osadzona wersja umożliwia użytkownikom przeglądanie i uczestniczenie w webinarze bezpośrednio na Twojej witrynie lub blogu. Są jednak pewne ograniczenia interakcji — użytkownicy, którzy są obecni na webinarze poprzez wbudowaną wersję, biorą udział w webinarze wyłącznie jako słuchacze, czyli nie mogą mówić, czytać i wysyłać wiadomości na czacie oraz mówić z włączoną kamerą.

Wypróbuj za darmo możliwość intergowania naszego programu do webinarów i swojej strony. Ponieważ zdarzają się czasami takie sytuacje, gdy użytkownik nie może wejść bezpośrednio na webinar, bo nie ma linku. W tym wypadku może on jednak uczestniczyć w webinarze poprzez Twoją witrynę. Nie strać żadnego klienta!
Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące umieszczenia webinaru na swojej stronie, skontaktuj się z nami.

Przeczytaj nasz wpis o tym, jak nie warto zapraszać na webinar.

Spodobał ci się ten post? Podziel się!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
0