Jak umieścić webinar na mojej stronie

Zrób tak, aby uczestnictwo w webinarze stało się jeszcze bardziej wygodne dla Twoich słuchaczy. Zaoferuj gościom możliwość oglądania webinarów po prostu na Twojej witrynie internetowej. W tym celu integruj nasz serwis ze swoją stroną. To nietrudno i wszystko zajmuje zaledwie parę minut!

Nie każdy serwis webinarowy umożliwia umieszczenie webinaru na swojej stronie. W MyOwnConference.pl jest taka możliwość w każdym pakiecie bez żadnych dodatkowych opłat.

Możesz umieszczyć na swojej stronie wbudowaną wersję webinaru i nie musisz korzystać z pomocy programisty. Potrafisz tego dokonać w kilku krokach.

1. Zarejestruj się na stronie MyOwnConference.pl i wejdź do panelu sterowania.

2. W ustawieniach zaznacz punkt „Aktywuj wbudowaną w sajt wersję”. Zapisz zmiany.

wbudowaną w sajt wersję

3.Na stronie Głównej lub w rozdziale „Moje webinary” naciśnij przycisk „otrzymać kod”.

otrzymać kod

4. Skopiuj i wklej otrzymany kod na stronę Twojej witryny internetowej.

Umieszczona wersja umożliwia użytkownikom przeglądanie i uczestniczenie w webinarze bezpośrednio w Twojej witrynie lub blogu. Jest jednak ograniczenie interakcji — użytkownicy, którzy są obecni na webinarze poprzez wbudowaną wersję, biorą udział w webinarze wyłącznie jako słuchacze, czyli nie mogą mówić, czytać i wysyłać wiadomości w czacie oraz brać udział w wywiadach.

Nie odkładaj na potem integrację naszego programu i swojej strony. Ponieważ zdarzają się czasami takie sytuacje, gdy użytkownik nie może wejść bezpośrednio na serwis. W tym wypadku może on jednak uczestniczyć w webinarze poprzez Twoją witrynę. Nie strać żadnego klienta!
Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące umieszczenia webinaru na swojej stronie, prosimy o kontakt, aby uzyskać więcej szczegółowych informacji.